Bez litości (2010)

Bez litości (2010)

Pluję na twój gróbJun. 17, 2010USA108 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocen

Opis

Gdzie obejrzeć Bez litości (2010) cały film online?

Bez litości to amerykański horror wyprodukowany w 2010 roku. Reżyserem produkcji jest Steven R. Monroe, który wyreżyserował również drugą część filmu. Produkcja jest remakiem filmu z 1978 roku pod tytułem Pluję na twój grób. Horror reprezentuje gatunek rape and revenge, który polega na zemście kobiety, na której dokonano brutalnego gwałtu. Bez litości okazuje się być naprawdę dobrą reprodukcją, Steven R. Monroe zdaje się bardzo dobrze rozumieć zamysł tego typu filmów. Film jest ceniony przez krytyków jak i fanów kina grozy na całym świecie. Według wielu remake ten powinien być wzorem dla innych filmowców w jaki sposób powinno się to robić.

O czym jest cały film Bez litości?

Młoda pisarka Jennifer Hills (Sarah Butler), szukając natchnienia i weny, postanawia zamieszkać w małym domku wypoczynkowym, który znajduje się w lesie, z dala od cywilizacji. Miejsce to wydaje jej się idealne do spokojnego rozwoju jej książki. Kobieta jest bardzo atrakcyjna czym na swoje nieszczęście, zwraca uwagę okolicznych mężczyzn. Podczas drogi do domku, zatrzymuje się na stacji benzynowej gdzie upokarza jednego z pracowników przy jego znajomych. Pewnego dnia jeden z nich pomaga dziewczynie z popsutym zlewem, ta w podzięce daje mu przyjacielskiego całusa. Mężczyzna, jako iż jest upośledzony w delikatnym stopniu, źle to interpretuje i się podnieca seksualnie. O wszystkim Matthew (Chad Lindberg) chwali się swoim kolegom, których główna bohaterka poznała na stacji. Cała zgraja postanawia złożyć jej wizytę w celu rozprawiczenia Matthew’a. Podczas napadu mężczyźni znęcają się nad kobietą psychicznie, każą jej robić różne upokarzające rzeczy. Kobiecie udaje się uciec, podczas ucieczki natrafia na okolicznego szeryfa, który jak się okazuje, dogadał się ze złoczyńcami i oddaje ją w ich ręce. Jennifer jest wielokrotnie gwałcona przez zbirów, ostatecznie udaje jej się uwolnić i postanawia zemścić się na oprawcach w najbardziej okrutny sposób.

Czy warto obejrzeć Bez litości (2010) online?

Zdecydowanie tak, choć zastrzegamy, że jest to dość specyficzny gatunek horroru, który zdecydowanie nie każdemu przypada do gustu. Porównując remake do pierwowzoru fabuła się nie zmienia, jednak zmienia się gra aktorska oraz technologie zastosowane przy produkcji, bowiem Bez litości 2010 jest starszy od pierwowzoru o całe 32 lata. Według nas jest to świetna reprodukcja. Aktorzy odgrywają swe role wręcz perfekcyjnie. Dodatkowym atutem jest świetne udźwiękowienie jak i wspaniała praca kamery i scenografia, które skutkują świetnym klimatem.

Dla kogo jest film Bez litości?

Oczywiście nie dla dzieci. Film przeznaczony jest raczej dla osób o mocniejszej psychice. Cały film Bez litości jest bardzo brutalny jak i wulgarny w słowach. Niektóre sceny są naprawdę obrzydliwe. Całkowity proces wendety dziewczyny przedstawiony jest barbarzyńsko. Jest to również dobre kino typu gore. Wszystkie sceny morderstw przedstawione są bardzo realistycznie, ze wszystkimi szczegółami.

 

 

Bez litości (2010)
Bez litości (2010)
Bez litości (2010)
Bez litości (2010)
Bez litości (2010)
Original title I Spit on Your Grave
IMDb Rating 6.3 75,186 votes
TMDb Rating 6.5 1,409 votes

Reżyser

Obsada

Sarah Butler isJennifer Hills
Jennifer Hills
Jeff Branson isJohn 'Johnny' Miller
John 'Johnny' Miller
Andrew Howard isSheriff Storch
Sheriff Storch
Mollie Milligan isMrs. Storch
Mrs. Storch
Saxon Sharbino isChastity Storch
Chastity Storch
Udostępnienia1

Podobne tytuły

Drive (2019)
Kawalerka (2020)
007: Spectre (2015)
Tóxico (2020)
Moja śmierć (2020)
Split (2017)
Paranormal Activity (2009)
마약왕 (2018)
Świat w ogniu (2019)
Dom bardzo nawiedzony (2013)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)
Jestem legendą (2007)