Krudowie 2: Nowa era (2020)

Krudowie 2: Nowa era (2020)

Nov. 19, 2020USA95 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 ocen

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Krudowie 2: Nowa era po polsku?

Druga część animowanej komedii Joel Crawford’a spod szyldu DreamWorks Animatios, znanego z takich produkcji jak “Jak wytresować smoka”, “Shrek”, czy “Kung Fu Panda”. Dystrybucją filmu zajmie się znany wszystkim dystrybutor – Universal Pictures . Produkcja ujrzy światło dzienne już 25 listopada 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Widzowie z Polski będą zmuszeni poczekać trochę dłużej, ponieważ przewidziana premiera w polskich kinach ma mieć miejsce 8 stycznia 2021 roku. Pierwotnie film miał mieć premierę w 2017 roku, jednak z uwagi na spore opóźnienia w produkcji premiera musiała zostać przełożona.

Krudowie 2: Nowa era to kontynuacja filmu z 2013 roku pod tytułem Krudowie. Reżyserem drugiej części jest Joel Crawford, który realizuje scenariusz Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Paula Fishera oraz Boba Logana.

O czym jest film Krudowie 2: Nowa era?

Animacja opowiadać ma o dalszych losach rodziny poznanej w pierwszej odsłonie produkcji. Familia składa się z głowy rodziny Gruga, jego żony Uggy, nastoletniej Eep, syna Thunka oraz malutkiej Sandy. Zapominać nie należy o babci! W pierwszej części prehistoryczni przyjaciele przedstawieni są jako bardzo konserwatywna rodzina, głównie z powodu ojca – Gruga, którego twarda ręka stara się zapewnić rodzinie dobrobyt i bezpieczeństwo. Ojciec jest twardym konserwatystą, boi się zmian i tego co nowe. Pewnego dnia rodzina musi opuścić swą jaskinię i wyruszyć w przygodę. Druga część jest właśnie kontynuacją tejże przygody. W końcu udaje im się odnaleźć arkadyjskie miejsce otoczone murem, które wydawało im się istnym rajem. Niestety, ale na drodze Krudów staje inna rodzina, która osiadła w owym miejscu przed nimi – Bettermanowie (od słowa “better”- lepiej). Wkrótce dojdzie do napięć na linii dwóch rodów. Niestety zagrożenie wypchnie obie rodziny poza bezpieczny raj otoczony murem.

Gdzie zobaczyć zwiastun Krudowie 2 po polsku?

Oficjalny polski zwiastun/trailer można obejrzeć na YouTube. Produkcja studia Dreamworks wydaje się być bardzo ciekawa i zdecydowania warta obejrzenia. Studio Universal zdaje się próbuje mocno przyspieszyć premierę filmu o prehistorycznej rodzinie i pomimo wszelkich trudności dopuścić do premiery kinowej. Ciekawym faktem wydawać się może sprawa ryzykownego zagrania studia na początku pandemii. Wypuścili bowiem wtedy film Trolle 2, który odniósł spory sukces.

Czy da się obejrzeć cały film Krudowie 2 w internecie?

Na chwilę obecną ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje się, że na obejrzenie filmu online będziemy musieli poczekać trochę dłużej pod warunkiem, że kina zostaną otwarte. Jednak co w sytuacji gdy sytuacja związana z pandemią, która spowodowała zamknięcie instytucji kulturowych się nie poprawi? Na chwilę obecną stoi to pod dużym znakiem zapytania. Nie wiemy na jaki ruch zdobędzie się wydawca gdyby doszło do takowej sytuacji. Bardzo możliwe, że film pojawi się w Internecie szybciej niż myślimy na serwisach pokroju Zalukaj czy CDA. Obecnie pozostaje nam czekać i liczyć na poprawę sytuacji.

 

 

 

 

 

Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Krudowie 2: Nowa era (2020)
Original title The Croods: A New Age

Reżyser

Obsada

Nicolas Cage isGrug Crood (voice)
Grug Crood (voice)
Emma Stone isEep Crood (voice)
Eep Crood (voice)
Ryan Reynolds isGuy (voice)
Guy (voice)
Peter Dinklage isPhil Betterman (voice)
Phil Betterman (voice)
Leslie Mann isHope Betterman (voice)
Hope Betterman (voice)
Kelly Marie Tran isDawn Betterman (voice)
Dawn Betterman (voice)
Catherine Keener isUgga Crood (voice)
Ugga Crood (voice)
Clark Duke isThunk Crood (voice)
Thunk Crood (voice)
Randy Thom isSandy Crood (voice)
Sandy Crood (voice)
Cloris Leachman isGran Crood (voice)
Gran Crood (voice)
Udostępnienia1

Podobne tytuły

Księga życia (2014)
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2016)
I Want to Eat Your Pancreas (2018)
Baranek Shaun Film. Farmageddon (2019)
Shrek Stories (2013)
Guardians: Misja superbohaterów (2017)
Głosy (2014)
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze (2011)
Osobliwy dom Pani Peregrine (2016)
Mumia (2017)
Hotel Transylwania (2012)
Abraham Lincoln: Łowca wampirów (2012)