Shazam! (2019)

Shazam! (2019)

Mar. 29, 2019USA132 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 ocen

Opis

Shazam! cały film online.

Film Shazam jest amerykańską produkcją fantastyczną, utworzoną na podstawie komiksu o takiej samej nazwie, wydawanego przez DC Comics. Premiera światowa całego filmu Shazam odbyła się 15 marca 2019 roku w Toronto, natomiast w polskich kinach zadebiutował 5 kwietnia. Reżyserem filmu jest David F. Sandberg, który wyreżyserował również światowy hit kina grozy Annabelle: Narodziny zła (2017). Po premierze film zebrał bardzo dużo pozytywnych opinii od widzów jak i krytyków. Łączny dochód ze sprzedaży biletów na całym świecie wyniósł ponad 350 mln USD, co znacznie przewyższyło koszt produkcji (100 mln USD).

O czym jest cały film Shazam.

Billy Batson (Asher Angel) jest sierotą z naturą buntowniczą. Za cel stawia sobie odnalezienie swojej matki. Nie potrafi się w odnaleźć w realiach rodzin zastępczych, z których nieustannie ucieka. Jest to chłopak, który potrafi sam zadbać o siebie, bez pomocy przyrodniego rodzeństwa czy rodziny zastępczej. Jego życie całkowicie się zmienia kiedy staje w obronie jednej z sierot. Za sprawą tego czynu zaczyna się nim interesować pewien czarodziej, który szuka swojego następcy. Chłopiec zostaje obdarzony supermocami, dzięki którym po wypowiedzeniu słowa SHAZAM zamienia się w superbohatera.

Shazam! cały film

Zachary Levi w roli Shazama.

Czy warto obejrzeć film Shazam online.

Zdecydowanie warto. Nie jest to bowiem typowy film o superbohaterach. DC Comics przyzwyczaiło nas do mrocznego klimatu swoich produkcji, przykładem może być Batman i mroczne, pełne przestępców Gotham City. Shazam! (2019) jest zgoła inny, jest to całkowicie samodzielna produkcja, bez zbędnego przywiązania do Ligi Sprawiedliwości czy Iron Mana. Jest to opowieść przepełniona humorem i satyrą, niektórzy rzec mogą, że jest to istna parodia filmów o superbohaterach. Według nas natomiast jest to świetny film familijny przy seansie, którego każdemu z nas pojawi się uśmiech. Cały film Shazam przepełniony jest interesującymi i intrygującymi bohaterami, co sprawia, że jest bardzo przyjemny w odbiorze i w ogóle nie nudzi. Sama postać Shazama jest również bardzo barwna i jest czymś zupełnie innym od znanych wszystkim postaci DC Comics. Dorosły mężczyzna z duszą zbuntowanego nastolatka, odziany w kiczowaty strój ze świecącym piorunem sprawia, że każdy widz staje się jego sympatykiem. Podsumowując, Shazam cały film jest niezwykle ciekawym doświadczeniem, zdecydowanie warto go obejrzeć i ocenić.

Shazam cda

Shazam na cda?

Film Shazam! na cda.

Shazam! (2019) jest dość świeżą produkcją, znanego kolosa z filmów o superbohaterach. Wielu widzów może szukać filmu Shazam na zalukaj czy cda. Niestety musimy ich zmartwić, bowiem nie uda im się go tam znaleźć. Jak to często bywa z nowymi, światowymi produkcjami nie ma ich od razu na serwisach streamingowych pokroju Netflix czy HBO. Na znalezienie się całego filmu Shazam na cda lub zalukaj będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Shazam! (2019)
Original title Shazam!
IMDb Rating 7.1 246,417 votes
TMDb Rating 7 5,750 votes

Reżyser

Obsada

Asher Angel isBilly Batson
Billy Batson
Mark Strong isDoctor Thaddeus Sivana
Doctor Thaddeus Sivana
Jack Dylan Grazer isFreddy Freeman
Freddy Freeman
Adam Brody isSuper Hero Freddy
Super Hero Freddy
Faithe Herman isDarla Dudley
Darla Dudley
Meagan Good isSuper Hero Darla
Super Hero Darla
Grace Fulton isMary Bromfield
Mary Bromfield
Michelle Borth isSuper Hero Mary
Super Hero Mary
Ian Chen isEugene Choi
Eugene Choi
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Love and Monsters (2020)
Zakochany kundel (2019)
Shrek the Musical (2013)
Pewnego razu… w Hollywood (2019)
Trauma Center (2019)
The Immortal Wars: Resurgence (2019)
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
Trolle: Świąteczna misja (2017)
Bociany (2016)
Scooby-Doo! (2020)
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia (2016)
ベヨネッタ ブラッディフェイト (2013)