Szybcy i wściekli 9 (2021)

Szybcy i wściekli 9 (2021)

May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 ocen

Opis

Gdzie oglądać cały film Szybcy i wściekli 9 (2021)?

Kolejna już odsłona kultowej serii filmów akcji – Szybcy i wściekli 9, której premiera jest przewidziana na 25 czerwca 2021 roku. 14 kwietnia na światło dzienne wyszedł kolejny zwiastun filmu, na którym przedstawione jest niesamowite widowisko, pełne wybuchów, zwrotów akcji oraz elektronicznej muzyki, z której znana jest cała seria. W zwiastunie filmu możemy dostrzec głównych bohaterów, których poznaliśmy w poprzednich częściach. Oczywiście w trailerze nie brakuje samochodów, które jak się okazuje będą miały nową funkcję… możliwość latania.

Zwiastuny kolejnej odsłony Fast and Furious 9 wywołały niemałą burzę wśród fanów. Na niekorzyść twórców, większość z widzów podchodzi sceptycznie do produkcji. Fani ewidentnie próbowali dać do zrozumienia wydawcom, że seria idzie w złą stronę już podczas premier poprzednich części. Niestety jak wynika ze zwiastuna, twórcy nie wzięli sobie tego do serca i nadal wdrażają nowe rozwiązania i wątki w swoich filmach. Oczywiście na razie mogą to być tylko spekulacje, niejednokrotnie film mimo słabych trailerów, okazywał się być wspaniałą produkcją. Mamy szczerą nadzieję, że tak też będzie tym razem.

Szybcy i wściekli 9 (2021)

O czym jest cały film Szybcy i wściekli 9?

Póki co możemy tylko domyślać się co będzie wątkiem głównym nowego filmu z serii Fast and Furious. Za pewnik możemy uznać, że spokojne życie, które wiodą bohaterowie wywróci się do góry nogami. Dojdzie do powrotu starych przyjaciół oraz wrogów. Bohaterowie stawiać będą czoła masie problemów na drodze do spokojnego życia w dostatku.

Dominic Toretto (Vin Diesel) planuje przeniesienie się na wieś oraz robienie to co kocha, czyli naprawianie aut. Jego celem jest również prowadzenie spokojnego życia z dala od zgiełku miasta, wraz ze swoją żoną Letty (Michelle Rodriguez) oraz synem. Jego przeszłość chyba już nigdy nie da mu spokoju. W odsłonie dziewiątej będzie się musiał zmierzyć ze swoim bratem Jakobem (John Cena).

W produkcji bez wątpienia nie będzie brakować wymyślnych pokazów kaskaderskich, do których to przywykliśmy w serii. Według fanów film będzie bardzo oderwany od rzeczywistości, niestety możemy się spodziewać, że nie będzie to klasa, znana z pierwszych odsłon. Nie mniej, mimo absurdalnych scen i słabych opinii, Szybcy i wściekli 9 (F9) przyciągną masę ludzi do kin.

Aktorzy w filmie Szybcy i wściekli 9 (2021).

Na ekranie zobaczymy wielu aktorów, których znamy z poprzednich odsłon serii. Jak wiadomo niektórzy bohaterowie potrafili nie pojawiać się w kilku seriach pod rząd, jednak ostatnie produkcje przyzwyczajają nas do tego, że w produkcji występuje pełna plejada artystów. W tej odsłonie nie zabraknie Romana (Tyrese Gibson), oraz jego poczucia humoru, które pokochali widzowie na całym świecie. W dziewiątej części filmu pojawi się również pewny siebie i zawsze stawiający na swoim Sean (Lucas Black). Ponadto ujrzymy inne postacie, takie jak Cipher, Han Lue czy Tej Parker.

Czy warto obejrzeć Szybcy i wściekli 9 po polsku?

F9 (Fast and Furious 9) prawdopodobnie nie będzie dostępny z polskim dubbingiem, natomiast polski lektor pojawi się z pewnością. Dla osób, które rozumieją angielski znacznie bardziej polecamy oglądanie filmu z napisami lub bez. Bez wątpienia będzie to lepsze wrażenie niż nudzący głos lektora. Polscy widzowie przywykli do tego, że zagraniczne produkcje wiedzą, że mają wielu widzów z naszego kraju, stąd też możemy być pewni lektora.

Wielu widzów z polski może zastanawiać się nad tym, czy film Szybcy i wściekli będzie na CDA. Nie stanie się to na pewno zaraz po premierze, jednak po pewnym czasie jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ polski serwis CDA ciągle poszerza swoją ofertę o nowe produkcje filmowe. Podobnie będzie z Zalukaj, nie ma co liczyć na obecność filmu na owej stronie po światowej premierze.

 

 

Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Szybcy i wściekli 9 (2021)
Original title F9

Reżyser

Justin Lin
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Lucas Black isSean Boswell
Sean Boswell
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Beyond White Space (2018)
Hancock (2008)
Sicario (2015)
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014)
Dżentelmeni (2020)
Underworld Ewolucja (2006)
Odmienne stany świadomości (1980)
Niemożliwe (2012)
Mad Max: Na drodze gniewu (2015)
Brudny Harry (1971)
Nancy Drew i ukryte schody (2019)
ベルセルク 黄金時代篇III 降臨 (2013)